ברוכים הבאים לגלידה אלדו באר שבע

הגלידה עם הטעם האהוב והמוכר

הטעמים שלנו

!טרי & טעים

בואו לטעום מהגלידות שאנחנו מכינים על בסיס יום יומי, עם מרקם אמיתי וטעם עשיר

גלידות עם ציפוי שוקולד מפנק, המורכבות מטעם אמיתי שמיובא מאיטליה !שעות הפעילות של הסניף הן 11:00 עד 02:00 בלילה

43

סניפים

134

טעמים שונים

73

מכיני גלידות מוסמכים

קצת עלינו

בואו להכיר את הקסם

רשת הגלידריות אלדו הוקמה בארץ בשנת-1993 והייתה לחלוצה בתחום הגלידריות האיטלקיות בארץ. כיום הינה בין הרשתות הבודדות העונות על ההגדרה של גלידריה איטלקית. זאת בשל העובדה שאת הגלידות מכינים בכל סניף בתדירות יומיומית, תוך מתן דגש על מוצרים איטלקיים איכותיים וללא התפשרות על מקצועיות, איכות וטיב השירות הניתן ברשת. רשת אלדו מונה כיום כ- 40 סניפים המפוזרים בנקודות שונות ברחבי הארץ, מאילת בדרום ועד כרמיאל שבצפון. הגלידות המיוצרות בסניפי הרשת, הן פרי תוצרתן של מחיות המיובאות מאיטליה ממפעלי MONTE BIANCO ו-TORRONALBA, הנחשבים לאיכותיים ביותר בייצור המחיות. בנוסף לגלידות השמנת הידועות לטובה, אפשר למצוא גם גלידות בריאות ללא סוכר ושומן, גלידות סורבה המיוצרות מפרי טבעי וללא שומן, וכן מוצרים נלווים כגון ופל בלגי, קרפ צרפתי, קפה, עוגות, משקאות קרים וכו… הכנת הגלידה במקום ומדי יום, בשילוב חומרי גלם איכותיים במיוחד, מאפשרת לנו להגיע למרקם שמיימי וטעם קטיפתי, שלדעת רבים בארץ אין שני לו.
גלידה איטלקית היא גלידה אותה מכינים בגלידרייה מידי יום ומחומרי גלם איטלקיים. רשת אלדו הינה בין הבודדות העונות להגדרה זו. בכל אחד מסניפי הרשת מכינים את הגלידה לצריכה יומית, מידי יום, תוך שימוש בחומרי גלם המיובאים מאיטליה ומיוצרים בשני מפעלים איטלקיים – MONTEBIANCO ו- TORRONALBA – הנחשבים לאיכותיים במיוחד באיטליה. בעוד ההכנה היומיומית מבטיחה טריות ורעננות תמידית של הגלידה, איכות חומרי הגלם האיטלקיים מבטיחה כי הגלידה המיוצרת בסניפי הרשת הינה האיכותית ביותר שהרשת יודעת להכין. את הגלידה מכין בכל סניף שף שהוכשר בארץ ובאקדמיה לגלידה המצויה במפעלי חברת MONTEBIANCO האיטלקית. בנוסף על איכות חומרי הגלם, הגלידות שלנו אינן מכילות חומרים כגון חמאה, ביצים או חומרים אחרים הידועים כחומרים לא בריאים בתעשיית גלידריות. גלידת השמנת שלנו מכילה בין 6%-8% שומן בלבד, והסורבה ברמת ה-0% שומן (מלבד שומן הפרי עצמו). גלידות הדייט אינן מכילות סוכר וללא שומן. כהתחשבות בקהל הטבעוני והאלרגטי ישנם את גלידות הפרווה, הקרובות בטעמן לגלידות השמנת אולם אינן מכילות חלב.
בבאר שבע קיימים שני סניפים המציעים את השירות הטוב ביותר - סניף תפוז הממוקם במתחם תפוז, רחוב חיים יחיל 18 - הסניף פתוח בשבת ועד השעות הקטנות של הלילה. בסניף הדגל שלנו אנחנו מציעים מגוון רחב של קינוחים, קרפים, וופל אלדו ועוד פינוקים טעימים שבנוסף לגלידה נונתים את החוויה הטובה ביותר שיש. לשומרי הכשרות שלנו יש את הדוכן הכשר שלנו שממוקם בגראנד קניון, הדוכן מציע מגוון רחב של גלידות שניתן גם לארוז, קרפים, פרוזן יוגורט, ועוד המון הפתעות טעימות.

?אז מה דעתם של הלקוחות שלנו

!תנו ביקורת בדף הפייסבוק

 • Responsive image

  Benny Glaser

  "טעים וטעים פתוח מאוחר בלילה שזה מאוד נדיר בבאר שבע"

 • Responsive image

  Clara Eldar

  הגלידה הכי טעימה בבאר שבע. יש טעמים ללא סוכר וזה מה שחשוב לי.

 • Responsive image

  Avihai Daskal

  מגוון טוב של טעמי גלידה ויש גם קינוחים נוספים שנראים מעולה